szennyvízüzemi laboráns

Budapest Meddőhányó utca

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. - Szennyvízüzemi laboráns

Budapest, Meddőhányó utca

Dél-pesti laboratóriumunkba keresünk technikus kollégát, hétfőtől péntekig tartó munkavégzésre.

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek
  • általános kémiai vizsgálatok elvégzése;
  • a mérésekhez szükséges különféle reagens vagy mérőoldatok készítése;
  • laboratóriumi műszerek, berendezések kezelése;
  • mintaelőkészítés TOC/TC/TN analizátorokhoz, analizátor üzemeltetése, eredmények kiértékelése;
  • az elemzések végrehajtása, dokumentálása a vonatkozó szabványok és egyéb szabályozóknak megfelelően.
  • középfokú vegyipari végzettséggel, illetve technikusi oklevéllel rendelkezik;
  • munkáját önállóság, precizitás és megbízhatóság, valamint jó problémamegoldó képesség jellemzi;
  • a Microsoft Office programokat felhasználói szinten kezeli;
  • mind csapatmunkára, mind önálló, felelősségteljes munkavégzésre képes.
  • laboratóriumi munkatapasztalat víz és szennyvíz elelemzés területén;
  • mintaelőkészítési és analitikai technikák ismerete.
Amit kínálunk
  • önálló munkavégzés,
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál,
  • jóléti juttatások.