csatornavizsgáló munkatárs

Budapest Kerepesi út

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. - csatornavizsgáló munkatárs

Budapest, Kerepesi út

Műszaki irányultságú kollégát keresünk a járható és mászható méretű csatornák műszaki állapotának vizsgálatára és karbantartására, hétfőtől péntekig tartó nappalos munkarendben.

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek
  • a fővárosi járható és mászható méretű szenny- és csapadékcsatorna-hálózat műszaki állapotának vizsgálata,
  • üzemzavarok okainak meghatározott szempontrendszer alapján történő kivizsgálása,
  • a biztonságos vízelvezetés feltételeinek folyamatos ellenőrzése,
  • a csatornák állapotának kamerával történő képi rögzítése,
  • részvétel a fővárosi árvízvédelmi feladatok végrehajtásában.
Számunkra az ideális jelölt
  • műszaki irányultságú,
  • terhelhető és;
  • jó állóképességgel bír.
  • építőipari, vízügyi vagy csatornamű-kezelő szakmunkás végzettség;
  • gépkezelői jogosítvány (pl. légsűrítő-, szivattyúkezelő);
  • búvár, illetve alpinista alapismeret;
  • vízügyi ágazatban szerzett üzemeltetői tapasztalat.
Amit kínálunk
  • 5-6 fős csapatban végzett munka;
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál;
  • jóléti juttatások.