Gépész

Budapest

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. - Gépész

Budapest

Megfelelő szakmunkás végzettséggel rendelkező, akár pályakezdő munkatársakat keresünk telepeink gépészeti feladatainak ellátására.

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek
  • biztosítja a szivattyútelepekre érkező vizek zavartalan és hatósági előírásoknak megfelelő elvezetését;
  • üzemelteti a szivattyútelepek gépészeti és elektromos berendezéseit;
  • rendszeresen ellenőrzi folyamatos működésüket;
  • elvégzi a szükséges karbantartásokat, kisebb javításokat és szükséges beállításokat;
  • ellátja a napi üzemeltetési, fenntartási, karbantartási, belső és külső takarítási, parkfenntartási munkálatokat.
Számunkra az ideális jelölt
  • rendelkezik minimum középfokú műszaki végzettséggel,
  • felhasználói szinten tudja kezelni a számítógépet,
  • terhelhetőség jellemzi,
  • önálló és felelősségteljes munkavégzésre képes.

  • villanyszerelői vagy villamosmű-kezelő szakképzettség;
  • gépkezelő/gépész munkakörben vagy vízügyi területen szerzett tapasztalat;
  • „B” kategóriás gépjármű-vezetői jogosítvány,
  • targoncavezetői jogosítvány;
  • emelő-, teherkötöző-, nehéz- vagy könnyűgép-kezelői vizsga.
Amit kínálunk
  • önálló munkavégzés,
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál,
  • pályakezdőknek kimagasló tanulási lehetőség hozzáértő és segítő kollégáink mellett,
  • jóléti juttatások.
Egyéb információk

Elérhető munkavégzési helyeink, ahova hétfőtől-péntekig 6:30-14:50-ig tartó munkavégzésre keresünk kollégát:

  • 1138 Budapest, Vizafogó utca 6.
  • 1095 Budapest, Soroksári út 31.
  • 1117 Budapest, Budafoki út 72.
Munkavégzés helye

Budapest