vízrendezési csoportvezető

Budapest Soroksári út

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. - Vízrendezési csoportvezető

Budapest, Soroksári út

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek
  • Budapest árvízvédelmi fővédvonalainak, valamint kisvízfolyás-rendszerének üzemeltetése az elöntésmentes vízelvezetés folyamatos biztosítása érdekében;
  • ár-és belvízvédelmet felügyelő, műszaki és adminisztratív ügyvitelt lebonyolító csoport munkájának megszervezése,
  • az ár-és belvízvédelmi rendszer üzemeltetési feladatainak megszervezése, szükség szerint helyszíni felügyelete;
  •  kivitelezési munkálatok helyszíni felügyelete;
  • lakossági hibabejelentések kivizsgálása;
  • műszaki ügyviteli és adminisztratív tevékenység folytatása, tervezőkkel és alvállalkozókkal történő kapcsolattartás;
  • havária esetek kivizsgálása, dokumentálása;
  • talajvízszint-észlelő hálózat felügyelete, adatok feldolgozása;
  • adatszolgáltatások összeállítása.
  • felsőfokú MSc végzettséggel rendelkezik (környezetmérnök, építőmérnök),
  •  tárgyalóképes angol nyelvtudása van,
  • B kategóriás jogosítvánnyal és vezetői gyakorlattal rendelkezik,
  • felhasználói szinten ismeri a Microsoft Office (elsősorban Word és Escel) programokat,
  • kreativitás, problémamegoldó gondolkodás és jó kommunikációs képességgel bír,
  • határozott fellépés és precíz munkavégzés jellemzi,
  • képes rendszerben gondolkodni,
  • mind csapatmunkára, mind önálló, felelősségteljes munkavégzésre képes,
  • üzemeltetésben szerzett szakmai tapasztalattal rendelkezik.
  • legalább másfél éves szakmai tapasztalat,
  • felsőfokú nyelvtudás szóban és írásban,
  • budapesti helyismeret.
Amit kínálunk
  • önálló munkavégzés,
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál,
  • jóléti juttatások.