vízhálózat-karbantartó

Nagytarcsa

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. - Vízhálózat karbantartó

Nagytarcsa

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. szakmunkás végzettséggel és tapasztalattal rendelkező munkatársat keres vízügyi területre.

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek
  • ivóvízhálózat üzemeltetése,
  • részvétel a zavartalan ivóvíz-szolgáltatás nyújtásában,
  • az ivóvízhálózatban fellépő hibák elhárítása,
  • hálózati elemek karbantartása,
  • tűzcsapok ellenőrzése, javítása és nyilvántartása.
Számunkra az ideális jelölt
  • szakmunkás végzettséggel rendelkezik,
  • megbízható, terhelhető és rugalmas és fejlődésre nyitott személyiség;
  • mind csapatmunkára, mind önálló, felelősségteljes munkavégzésre képes;
  • „B” kategóriás gépjármű-vezetői jogosítvánnyal rendelkezik.
A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent
  • csőhálózat és berendezésszerelő, központifűtés szerelő, gázhálózat szerelő végzettség;
  • vízügyi területen szerzett gyakorlat;
  • készenlét vállalása.
Amit kínálunk
  • önálló munkavégzés;
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál;
  • SZÉP kártya és jóléti juttatások
Munkavégzés helye

Nagytarcsa