tehergépkocsi vezető

Budapest Meddőhányó utca

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. - Tehergépkocsi vezető

Budapest, Meddőhányó utca

Logisztikai területre keresünk teherautó sofőr kollégát 5/5 munkarendben.

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek
  • szállítási feladatok szakszerű elvégzése;
  • a gépjármű napi karbantartása, műszaki állapotának ellenőrzése;
  • a tachográf előírásszerű használata;
  • a szállítással kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása.
Számunkra az ideális jelölt
  • „CE” kategóriás jogosítványt megszerezte;
  • GKI és digitális tachográf kártyával rendelkezik;
  • csapatban és önállóan egyaránt szívesen dolgozik.
  • 4374 és/vagy 3628 gépcsoportra szóló hatósági vizsga megléte;
  • bármely autós szakképzettség terén vagy tehergépjármű javításában szerzett szakmai tapasztalat;
  • budapesti helyismeret.
Amit kínálunk
  • változatos feladatok,
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál,
  • jóléti juttatások.