pénzügyi ügyintéző

Budapest Asztalos Sándor út

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. - Pénzügyi ügyintéző

Budapest, Asztalos Sándor út

Pénzügyi területre szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk hétfőtől péntekig tartó munkavégzésre.

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek

  • beérkező számlák ellenőrzése, rögzítése a vállalatirányítási rendszerbe és nyomonkövetése;
  • társosztályokkal történő egyeztetés;
  • szállítói folyószámlák ellenőrzése;
  • szállítói partnerekkel történő levelezés és kapcsolattartás;
  • szállítói szerződések kezelése;
  • partnertörzs karbantartása;
  • adatszolgáltatások készítése, nyilvántartások vezetése;
  • egyéb pénzügyi és adminisztratív feladatok elvégzése;
  • esetenként főpénztár teljes körű kezelése (forint- és valutapénztár)
Számunkra az ideális jelölt

  • középfokú szakirányú végzettséggel rendelkezik;
  • pénztárkezelő és valutapénztáros képzettsége van;
  • minimum 1 éves gyakorlattal bír pénztáros/pénzügyi ügyintéző munkakörben;
  • ismeri a munkakörhöz kapcsolódó alapvető pénzügyi és adózási jogszabályokat;
  • vállalatirányítási rendszert felhasználói szinten tud kezelni;
  • munkavégzése precíz, pontos, felelősségteljes;
  • jó a kommunikációs és együttműködő készsége;
Amit kínálunk
  • szakmai továbbfejlődési és széles körű tapasztalatszerzési lehetőség,
  • határozatlan idejű szerződés,
  • jóléti juttatások,
  • támogató vezetői környezet,
  • továbbképzési lehetőség.