hr-generalista

Budapest

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. - HR-generalista

Budapest

Társaságunk a HR szakma iránt érdeklődő, lelkes, talpraesett munkatársat keres HR-generalista feladatok ellátására, hétfőtől péntekig tartó munkavégzéssel.

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek
  • munkaviszony-létesítés, -módosítás, -megszüntetés előkészítése, teljes körű ügyintézése, dokumentálása;
  • a munkaügyi vonatkozású törvények és jogszabályok változásainak nyomon követése, ezzel kapcsolatos tanácsadás a vezetők részére, valamint a megváltozott szabályokhoz igazodó eljárásrendek kidolgozása;
  • személyügyi nyilvántartások minőségi és precíz vezetése;
  • rendszeres és adhoc adatszolgáltatások, jelentések készítése;
  • létszámjelentések, statisztikai adatok összesítése;
  • munkaviszony-igazolások kiállítása, szabadság nyilvántartása;
  • toborzási, kiválasztási folyamat irányítása, támogatása;
  • éves oktatási terv készítése;
  • oktatás, képzés teljes körű lebonyolítása, nyilvántartása;
  • kapcsolattartás a szervezeti egységek vezetőivel, társosztályokkal.
  • szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezik és/vagy HR területen szerzett releváns szakmai tapasztalata van;
  • naprakészen ismeri a munka törvénykönyvét;
  • jártas a word és excel programok használatában;
  • dinamikus, terhelhető, megbízható személyiség;
  • elhivatottság, segítőkészség, szolgáltatói szemlélet, monotonítástűrés jellemzi.
  • képzések területén és/vagy
  • humán kontrolling területén szerzett gyakorlattal.
Amit kínálunk
  • önálló munkavégzés,
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál,
  • jóléti juttatások.
Munkavégzés helye

Budapest