tehergépkocsi vezető

Budapest

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. - Tehergépkocsi vezető

Budapest

Logisztikai területre keresünk tehergépkocsi vezető kollégát 5/5 munkarendbe .

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek
  • a fuvarfeladatok szakszerű elvégzése;
  • a fuvarozó gépjármű napi karbantartása, műszaki állapotának ellenőrzése;
  • a tachográf rendszer előírásszerű használata;
  • a szállítással kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása.
Számunkra az ideális jelölt
  • „CE” kategóriás jogosítványt szerzett;
  • GKI és digitális tachográf kártyával rendelkezik;
  • csapatban és önállóan egyaránt szívesen dolgozik.
A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent
  • a 3628 gépcsoportra szóló hatósági vizsga megszerzése;
  • ha a jelentkező darukezelő, kötöző képesítéssel rendelkezik, és
  • ha bármely autós szakképzettség terén, vagy tehergépjármű javításában szerzett már szakmai tapasztalatot.
Amit kínálunk
  • 5/5 munkarend,
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál,
  • jóléti juttatások.
Munkavégzés helye

Budapest

A kiválasztás lezárult erre a pozícióra