műszaki ellenőr

Budapest Kerepesi út

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. - Műszaki ellenőr

Budapest, Kerepesi út

Vízgazdálkodási építmények építésének műszaki ellenőrzésére jogosultsággal rendelkező kollégát keresünk csapatunkba.

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek
  • műszaki ellenőri tevékenység ellátása az érvényes jogszabályok és a szakmai előírások alapján;
  • saját vagy idegen beruházásban megvalósuló munkák teljes körű műszaki és helyszíni ellenőrzése, bejárásokon való részvétel;
  • tárgyalásokon való aktív részvétel;
  • szerződésmódosítások kezdeményezése;
  • műszaki átadás-átvételi eljárás teljes körű lebonyolítása, jegyzőkönyvek kiállítása;
  • próbaüzemek esetén együttműködés az üzemeltető osztállyal;
  • tételes elszámolású munkáknál a benyújtott ajánlat műszaki tartalmának, felülvizsgálata, jóváhagyásra felterjesztése;
  • számlák ellenőrzése, kifizetésre felterjesztése;
  • idegen beruházások esetén a kivitelező ellenőrzése (tervek, engedélyek);
  • útépítési munkálatok alkalmával az öntvények szintbehelyezési ellenőrzése és felügyelete, továbbá az ezekhez kapcsolódó elszámoláshoz szükséges adminisztráció elvégzése;
  • garanciális és szavatossági kötelezettségek betartatása;
  • adatszolgáltatási feladatok teljesítése.
  • felsőfokú szakirányú (preferáltan építőmérnöki) végzettséggel rendelkezik,
  • vízgazdálkodási építmények építésének műszaki ellenőrzése jogosultsággal (ME-VZ) rendelkezik és szerepel a Magyar Mérnöki Kamara névjegyzékében;
  • magas szinten ismeri a MS Office programokat;
  • eredményorientált, határozott, proaktív személyiség;
  • strukturált, logikus gondolkodásmód jellemzi;
  • mind csapatmunkára, mind önálló, felelősségteljes munkavégzésre képes;
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik.
  •  hasonló munkakörben szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat
Amit kínálunk
  • önálló munkavégzés,
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál,
  • jóléti juttatások.