szennyvízmintavevő

Budapest Kerepesi út

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. - Szennyvízmintavevő

Budapest, Kerepesi út

Környezetvédelmi Osztályunkra keresünk technológus végzettségű kollégát hétfőtől péntekig tartó munkavégzéssel.

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek
  • kézi és automata mintavétel szennyvízből, felszíni és felszín alatti vízből;
  • iszap-, mederüledék- és talajmintavétel;
  • komposzt-, ill. homok mintavétel;
  • helyszíni mérések, minőségi próbák elvégzése, minták tartósítása;
  • a mintavételek és helyszíni elemzések dokumentálása;
  • műszerek kalibrálása, automata mintavevők programozása;
  • kisegítő berendezések (szivattyúk, aggregátorok, stb.) kezelése.
  • középfokú szakirányú (vegyipari, környezetvédelmi vagy vízügyi) végzettség;
  • Microsoft Word és Excel legalább alapfokú használata;
  • jó kommunikációs készség;
  • kitűnő egészségi állapot, fizikai és mentális terhelhetőség;
  • megfontolt és kreatív attitűd;
  • mind csapatmunkára, mind önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség.
  • vegyipari, környezetvédelmi vagy vízügyi technikusi oklevél;
  • műszerek kezelésével kapcsolatos tapasztalat,
  • angol nyelv alapfokú ismerete,
  • "B" kategóriás gépjármű-vezetői engedély és vezetési gyakorlat.
Amit kínálunk
  • önálló munkavégzés,
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál,
  • jóléti juttatások.