beruházás-nyilvántartási előadó (határozott időre)

Budapest Asztalos Sándor út

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. - Beruházás-nyilvántartási előadó (határozott időre)

Budapest, Asztalos Sándor út

Pénzügyi/gazdasági végzettséggel rendelkező munkatársat keresünk hétfőtől péntekig tartó munkavégzésre.

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek
  • a beruházási terv megvalósításának, tárgyi eszközök beszerzésének, létesítésének, bővítésének, rendeltetés megváltoztatásának adminisztratív ügyintézése (beszerzéstől az aktiválásig) a társasági szabályzatok szerint;
  • a társosztályokkal való együttműködés, szakmai egyeztetések lefolytatása;
  • a beérkező számlák nyilvántartása, kifizetésre történő előkészítése;
  • a szerződések teljesítésének figyelemmel kísérése, nem szerződés szerinti teljesítés esetén a szükséges intézkedések megtétele;
  • az elkészült létesítmények, üzembehelyezési okmányainak összeállítása, iktatása;
  • statisztikák elkészítése.
  • legalább középfokú pénzügyi/gazdasági végzettséggel rendelkezik;
  • felhasználói szinten ismeri a MS Office programokat (Excel, Word);
  • problémamegoldó gondolkodású;
  • mind csapatmunkára, mind önálló, felelősségteljes munkavégzésre képes;
  • új feladatokra nyitott.
  • felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség;
  • már dolgozott vállalatirányítási rendszerben;
  • hasonló munkakörben szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat.
Amit kínálunk
  • önálló munkavégzés,
  • hosszútávú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál,
  • SZÉP kártya és jóléti juttatások.