pr-asszisztens (határozott időre)

Budapest Asztalos Sándor út

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. - pr-asszisztens

Budapest, Asztalos Sándor út

Jó kommunikációs képességgel rendelkező munkatársat keresünk, aki nem riad meg napi szintű adminisztratív feladatok ellátásától.

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek
  • a pr-vezető munkájának támogatása,
  • céges honlap és Facebook-oldal utasítás szerinti frissítése és kezelése,
  • céges rendezvények szervezésében és lebonyolításában aktív részvétel,
  • kapcsolattartás társosztályokkal és külső partnerekkel,
  • levelezés kezelése, regisztrálása és iktatása;
  • beszerzések ügyintézése (pl. nyomdai kiviteleztetések, rendezvényi kellékek);
  • szerződések és beérkező számlák kezelése a belső vállalatirányítási rendszerben,
  • adatszolgáltatások előkészítése.
Számunkra az ideális jelölt
  • minimum középfokú végzettséggel rendelkezik,
  • felhasználói szinten ismeri az MS Office rendszereket,
  • jó kommunikációs képességgel bír,
  • képes rendszerben gondolkodni,
  • munkáját precízen és önállóan képes ellátni, ugyanakkor csapatban is képes együttműködni,
  • kiismeri magát az online- és a közösségi média világában.
  • ügyviteli rendszer kezelésének ismerete,
  • rendezvényszervezési tapasztalat,
  • angol nyelv ismerete,
  • hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat.
Amit kínálunk
  • önálló munkavégzés,
  • jóléti juttatások.