csatornamű kezelő

Budapest Kerepesi út

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. - Csatornamű kezelő

Budapest, Kerepesi út

"C" kategóriás jogosítvánnyal rendelkező munkatársat keresünk Kerepesi telephelyünkre hétfőtől péntekig tartó nappalos munkavégzésre.

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek
  •  csatornavizsgáló csoport szállítása, műhelyautó vezetése;
  •  csatorna műtárgyak lefedéseinek útfelszíni vizsgálata;
  •  csatornabúvárok munkavégzésének segítése, kiszolgálása.
Számunkra az ideális jelölt
  • ’’C’’ kategóriás hivatásos jogosítvánnyal rendelkezik;
  •  terhelhetőség és jó fizikai állóképesség jellemzi;
  • műszaki irányultságú.

  • víziközmű üzemeltetésben, kivitelezésben szerzett tapasztalat;
  • szakirányú szakmunkás végzettség;
  • vízügyben, mélyépítésben használatos gépkezelői jogosítvány (zagyszivattyú, légkompresszor, áramfejlesztő).
Amit kínálunk
  • 5-6 fős csapatban végzett munka;
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál;
  • jóléti juttatások.