pénzügyi csoportvezető (határozott időre)

Budapest Asztalos Sándor út

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. - Pénzügyi csoportvezető (határozott időre)

Budapest, Asztalos Sándor út

Szakirányú felsőfokú végzettséggel és pénzügyi területen csoportvezető munkakörben szerzett szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk heti 40 órás munkavégzésre, határozott időre.

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek
  • pénzügyi csoport munkájának szakmai irányítása, felügyelete és ellenőrzése
  • munkatársak szakmai támogatása,
  • részvétel a likviditás tervezésben, pénzforgalom működtetése,
  • banki tranzakciók ellenőrzése
  • kapcsolattartás a partnerekkel, pénzintézetekkel,
  • közreműködés a zárási feladatokban,
  • pénzügyi jelentések, kimutatások készítése,
  • egyes adóbevallások ellenőrzése,
  • aktív részvétel a gazdasági folyamatok szabályozásnak megfelelő működtetésében, illetve azok kialakításában.
Számunkra az ideális jelölt
  • szakirányú felsőfokú (pénzügyi/számviteli) képesítéssel rendelkezik,
  • naprakészen ismeri a számviteli és számlázáshoz kapcsolódó jogszabályokat,
  • pénzügyi területen csoportvezető munkakörben tapasztalattal rendelkezik,
  • magabiztosan használja az MS Office-t,
  • vezetői készségekkel bír,
  • határozottság, megbízhatóság jellemzi
  • munkavégzése önálló, felelőségteljes, precíz, pontos,
  • magas szintű a problémamegoldó készsége
  • csapatban is tud dogozni
A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent
  • nagyvállallatnál szerzett gyakorlat
  • mérlegképes könyvelői végzettség
Amit kínálunk
  • összetett, változatos szakmai feladatok;
  • jól felszerelt, kultúrált irodai környezet;
  • szakmai tréningek,
  • jóléti juttatások.
Munkavégzés helye