technológus mérnök

Budapest Tímár utca 1

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. - Technológus mérnök (határozott időre)

Budapest, Tímár utca 1

Észak-pesti Szennyvíztisztító Telepünkre keresünk megfelelő szakmai mérnök végzettséggel rendelkező kollégát hétfőtől péntekig tartó munkavégzéssel.

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek
  • szennyvíztisztító telep technológiai irányítása;
  • környezetvédelmi mérések koordinálása;
  • környezetvédelmi oktatások lebonyolítása;
  • üzemeltetési szabályzatok, dokumentációk összeállítása;
  • adatszolgáltatások elkészítése;
  • kapcsolattartás külső partnerekkel, beszállítókkal;
  • kutatás-fejlesztési feladatokban való részvétel;
  • beruházások szakmai támogatása.
  • felsőfokú szakirányú építőmérnök (esetleg szakirányú vegyész-, bio-, vagy környezetmérnök) végzettséggel rendelkezik;
  • angolul legalább középszinten kommunikál szóban és írásban;
  • a Microsoft Office programokat felhasználói szinten, magabiztosan kezeli;
  • munkáját precizitás, monotonitástűrés, kreativitás és problémamegoldó gondolkodás jellemzi;
  • képes rendszerben való gondolkodásra;
  • határozott fellépésű és jó kommunikációs készséggel rendelkezik;
  • mind csapatmunkára, mind önálló, felelősségteljes munkavégzésre képes.
  • hasonló munkakörben szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat;
  • infrastruktúra-építőmérnöki MSc végzettség.
Amit kínálunk
  • önálló munkavégzés,
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál,
  • jóléti juttatások.