üzemeltetés-karbantartás

Budapest

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. - Üzemeltetés-Karbantartás

Budapest

Ez nem egy álláshirdetés! Itt a karrier-adatbázisunkba tudja adatait eltároltatni. A karrier-adatbázisban szereplő jelentkezők a pozíciók meghirdetése előtt már értesítést kaphatnak az állásajánlatokról.

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek
  • Szennyvíz-elvezetés és tisztítás: A szennyvíz-és a csapadékvíz-átemelés-és tisztítás létesítményeinek, telepeinek, berendezéseinek megfelelő üzemeltetése.
  • Karbantartás: A Társaság tevékenységébe tartozó gépészeti, lakatos, villanyszerelési és műszerészi, -javítási, karbantartási feladatok ellátása.
  • Hálózatüzemeltetés: A szennyvíz- és a csapadékvízelvezető-hálózat zavartalan működésének biztosítása. A csatornahálózaton keletkezett meghibásodások elhárítása és karbantartása.
  • műszaki irányú szakiskolával (pl. csatornamű-kezelő, villanyszerelő, lakatos, víz-gázvezeték-szerelő, csőhálózat-szerelő);
  • villanyszerelői szakképesítéssel;
  • villamos alállomás kezelői (villamosmű kezelő II.) képesítéssel;
  • elektroműszerész képesítéssel;
  • gépi forgácsoló szakképesítéssel rendelkezik;
  • egyes munkakörökhöz gépjárművezetői B-C kategóriás jogosítvány, nehézgépkezelői jogosítvány meglétére is szükség lehet.
Egyéb információk

Figyelem, az itt ismertetett leírás, a területen előforduló munkakörökhöz tartozó elvárásokat tartalmazza, nem egy konkrét pozícióét.

Amennyiben ezen a területen szeretne elhelyezkedni, várjuk regisztrációját Karrier-adatbázisunkba!

Kérjük, regisztrációkor járuljon hozzá ahhoz, hogy a pályázati anyagát 1 évig adatbázisukban megőrizhessük. Így munkatársaink el tudják érni Önt, ha a későbbiekben nyitott pozíciónk lesz ezen a területen.

Munkavégzés helye

Budapest