általános előadó

Budapest Kerepesi út 19

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. - Általános előadó

Budapest, Kerepesi út 19

A Társaság okos mérési projektjéhez (távleolvasás) kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátására keresünk heti 40 órás munkavégzésre új munkatársat.

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek

• a Társaság okos mérési projektjéhez (távleolvasás) kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása;

• a beérkező adatok feldolgozása, elemzése, értékelése;

• szükséges kimutatások előkészítése;

• ügyfelekkel történő kapcsolattartás.

• legalább középfokú végzettséggel és minimum 1 éves számlázási területen megszerzett tapasztalattal rendelkezik (lehetőség szerint pénzügyi területen);

• kiváló elemző képesség, analitikus gondolkodásmód,

• továbbá megbízható, precíz, hatékony, felelősségteljes munkavégzés jellemzi;

• kiváló kommunikációs, tárgyalási és problémamegoldó készséggel rendelkezik;

• felhasználói szinten kezel számítógépes rendszereket;

• képes mind csapatmunkára, mind önálló munkavégzésre.

Amit kínálunk

• hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál;

• kihívásokkal teli munkakör;

• szakmai fejlődési lehetőség;

• önálló munkavégzés;

• SZÉP kártya és jóléti juttatások