ügyfélszolgálati előadó

Budapest

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. - Ügyfélszolgálati előadó (back office)

Budapest

Ügyfélszolgálathoz kapcsolódó háttér-feladatok ellátására (back office) keresünk új kollégát hétfőtől-péntekig tartó munkavégzéssel.

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek
  • A közműhálózatra történő csatlakozáshoz engedélyek elbírálása, az ügyintézéssel kapcsolatos kérdések megválaszolása,
  • Adatlapok, kérelmek, dokumentumok ellenőrzése, adatrögzítés, adminisztráció,
  • Közszolgáltatási szerződések megkötése,
  • Együttműködés engedélyezési ügyek kapcsán a személyes és telefonos ügyfélszolgálattal, társosztályokkal.
Számunkra az ideális jelölt
  • hasonló munkakörben szerzett min. 1-2 éves tapasztalat
  • középfokú, lehetőleg műszaki végzettség;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete;
  • kiváló kommunikációs készség;
  • magas fokú stressztűrő képesség;
  • szolgáltatói szemlélet;
  • gyorsaság, precizitás;
  • határozott fellépés;
  • kreativitás, problémamegoldó gondolkodás;
  • rendszerben való gondolkodás képessége;
  • mind csapatmunkára, mind önálló felelősségteljes munkavégzésre való képesség.
  • ügyviteli rendszer kezelésének ismerete;
  • épületgépész és/vagy mélyépítési ismeretek
Amit kínálunk
  • összetett, változatos szakmai feladatok,
  • támogató csapat,
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál,
  • jóléti juttatások.
Munkavégzés helye

Budapest