közbeszerzési előadó (határozott időre)

Budapest Kerepesi út

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. - Közbeszerzési előadó (határozott időre)

Budapest, Kerepesi út

Jogász végzettséggel rendelkező munkatársat keresünk közbeszerzési területre határozott időre.

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek
  •  a közbeszerzési eljárást megindító felhívások és közbeszerzési dokumentumok előkészítése,
  •  a közbeszerzési eljárások teljeskörű lebonyolítása; benyújtott pályázatok kezelése, az értékelési és döntési javaslatok előkészítése,
  • a Bíráló Bizottság ülésein való részvétel, az ezzel kapcsolatos dokumentáció, valamint az eredményről szóló összegzés elkészítése,
  •  a közbeszerzési szerződések kezelése, szerződések teljesítésének nyomon követése,
  • a közbeszerzési eljárásokkal, illetve a szerződések teljesítésével kapcsolatosan felmerülő jogi kérdésekben történő állásfoglalás,
  • a jogszabályi változások folyamatos figyelemmel kísérése, a naprakész ismeretek alkalmazása céljából.
Számunkra az ideális jelölt
  • jogász végzettséggel rendelkezik,
  • közbeszerzési területen szerzett szakmai gyakorlatot,
  • naprakész és pontos szakmai ismeretei vannak és azokat a gyakorlatban is képes alkalmazni,
  • jó elemző és problémamegoldó képességgel bír,
  • pontosság és precizitás jellemzi.
A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent
  • ajánlatkérői oldalon szerzett tapasztalat.
Amit kínálunk
  • önálló munkavégzés,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • jóléti juttatások.
Munkavégzés helye

A kiválasztás lezárult erre a pozícióra