számlázási előadó

Budapest

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. - Számlázási előadó

Budapest

Budapesti irodánkba, csatornadíj számlákkal kapcsolatos feladatok ellátására keresünk kollégát, hétfőtől péntekig tartó munkavégzésre.

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek
  • a felhasználók részére kiállítandó csatornahasználati díjszámlákkal kapcsolatos feladatok ellátása (közüzemi számlázás);
  • számlareklamációval kapcsolatos megkeresések feldolgozása;
  • a kiállított számlákkal, folyószámla-kezeléssel kapcsolatos kérdésekben való tájékoztatás nyújtása;
  • beérkezett hatósági és egyéb megkeresések feldolgozása;
  • kimutatások készítése;
  • bejelentések, kérelmek rögzítése, iktatása, dokumentumok átvétele, ellenőrzése, adminisztráció;
  • együttműködés más szervezeti egységekkel.
Számunkra az ideális jelölt
  • középfokú végzettséggel;
  • MS Office felhasználói szintű ismeretekkel;
  • kiváló kommunikációs készséggel;
  • magas fokú stressz tűrő képességgel;
  • szolgáltatói szemlélettel rendelkezik;
  • továbbá:
    • gyorsaság, precizitás;
    • határozott fellépés;
    • kreativitás, problémamegoldó gondolkodás;
    • rendszerben való gondolkodás;
    • mind csapatmunkára, mind önálló felelősségteljes munkavégzésre való képesség jellemzi.
  • ügyviteli rendszer kezelésének ismerete;
  • hasonló munkakörben szerzett min. 1-2 éves tapasztalat (lehetőség szerint közüzemi szolgáltató cégnél).
Amit kínálunk
  • összetett, változatos szakmai feladatok;
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál;
  • jóléti juttatások.
Munkavégzés helye

Budapest