autószerelő

Budapest

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. - Autószerelő

Budapest

Budapesti telephelyünkre keresünk autószerelő kollégát határozatlan időre, hétfőtől péntekig tartó munkavégzésre.

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek
  • csatornatisztító célgépek, gépjárművek javítása, karbantartása.
  • autószerelő szakmunkás, vagy autóelektronikai műszerész végzettséggel rendelkezik;
  • tehergépjármű-javításban szerzett szakmai tapasztalatot szerzett;
  • csapatban és önállóan egyaránt felelősségteljes munkát végez.
  • "B" és ’’C’’ kategóriás jogosítvány,
  • targoncavezetői jogosítvány,
  • darukezelő, kötöző vizsga,
  • egyéb autós szakképzettség.
Amit kínálunk
  • önálló munkavégzés,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál,
  • jóléti juttatások.
Munkavégzés helye

Budapest

A jelentkezéshez szükséges az alábbi adatokat kitöltenie.
Foglalt!
A mező kitöltése kötelező!
Érvénytelen érték
Ismeretlen eredetű hiba
Helytelen telefonszám formátum
Foglalt!
Foglalt!
Kérjük, fogadja el a felhasználási feltételeket!
A Felhasználási Feltételekben és az Adatvédelmi tájékoztatóban foglaltakat elolvastam, megértettem, és regisztrációmmal hozzájárulok ahhoz, hogy személyes adataimat a Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. kezelje.