villanyszerelő, karbantartó

Budapest

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. - Villanyszerelő, karbantartó

Budapest

Megfelelő szakmunkás végzettséggel rendelkező munkatársakat keresünk telepeink karbantartási munkálatainak elvégzésére, hétfőtől péntekig történő munkavégzéssel.

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek
  • közép- és kisfeszültségű áramhálózat kiépítése, szerelése és javítása a társaság létesítményeiben;
  • hálózatüzemeltetési feladatok végrehajtása, esetleges üzemzavarok elhárítása;
  • villamos berendezések bekötése, üzemképes állapotban tartása, és javítása, azok szabvány szerinti kezelése és karbantartása;
  • villamossági rendszer karbantartási terveinek végrehajtása;
  • villamos ellenőrző mérések, vizsgálatok és beállítások végzése;
  • feszültségmentesítések, valamint munkaterület átadás-átvételek koordinálása;
  • a tevékenységhez kapcsolódó dokumentáció elkészítése;
  • általános épület-karbantartói, valamint egyéb a telep működésével kapcsolatos karbantartási feladatok ellátása.
Számunkra az ideális jelölt
  • szakirányú szakmunkás vagy OKJ végzettséggel rendelkezik;
  • legalább egy év, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalata van;
  • B kategóriás jogosítvánnyal és vezetési gyakorlattal rendelkezik;
  • kreativitás, problémamegoldó gondolkodás jellemzi;
  • munkájára igényes, pontos, precíz;
  • mind csapatmunkára, mind önálló, felelősségteljes munkavégzésre képes.
A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent
  • regisztrált villanyszerelő minősítés,
  • hegesztő és/vagy emelőgép-kezelői, targonca szakirányú OKJ-szakképesítés és gyakorlat,
  • „Hálózatkezelő” vizsga.
Amit kínálunk
  • önálló munkavégzés,
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál,
  • jóléti juttatások.
Munkavégzés helye

Budapest

A kiválasztás lezárult erre a pozícióra