kontroller

Budapest Asztalos Sándor út

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. - Kontroller

Budapest, Asztalos Sándor út

Gazdasági területre keresünk szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat hétfőtől péntekig tartó munkavégzésre.

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek
  • aktív részvétel a stratégiai és üzleti tervezésben (éves és havi tervek, terv-tény kiértékelések);
  • elemzések, kimutatások, beszámolók készítése;
  • számviteli-, elszámolási- és vezetői információs rendszer működtetésével kapcsolatos feladatok folyamatos ellátása és fejlesztésükben való aktív részvétel,
  • belső ellenőrzések, ad hoc jellegű, rendkívüli vizsgálatok lefolytatása,
  • külső adatszolgáltatások teljesítése;
  • árkalkulációk, valamint a vállalati tevékenységekre alkalmazandó külső árak megállapításához szükséges költségelemzések készítése.
Számunkra az ideális jelölt
  • felsőfokú közgazdasági végzettséggel rendelkezik;
  • professzionális szinten ismeri az MS Office programokat (Excel, Word);
  • 1-2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalata van;
  • rendszerszemlélet, kreatív, problémamegoldó gondolkodás jellemzi,
  • kiváló elemző, kommunikációs és írás készséggel rendelkezik,
  • mind csapatmunkára, mind önálló, felelősségteljes munkavégzésre képes.
  • angol nyelv ismerete;
  • nagyvállalati környezetben szerzett munkatapasztalat.
Amit kínálunk
  • önálló munkavégzés,
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál,
  • jóléti juttatások.