pénzügyi csoportvezető

Budapest

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. - Pénzügyi csoportvezető (határozott időre)

Budapest

Megfelelő végzettséggel és szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk pénzügyi területre, határozott időre, csoportvezetői feladatok ellátására, hétfőtől péntekig tartó munkavégzésre.

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek
  • a pénzügyi csoport munkájának koordinálása;
  • pénzügyi nyilvántartások vezetése és jelentések készítése;
  • pénzforgalom működtetése;
  • kapcsolattartás a pénzintézetekkel;
  • kimenő- és bejövő számlák kezelése;
  • zárási feladatok ellátása;
  • kintlévőség kezelése;
  • aktív részvétel a gazdasági folyamatok szabályozásnak megfelelő működtetésében, illetve azok kialakításában.
Számunkra az ideális jelölt
  • szakirányú felsőfokú (pénzügyi/számviteli) képesítéssel rendelkezik;
  • pénzügyi területen – csoportvezető munkakörben – minimum 3 év szakmai tapasztalata van;
  • felhasználói szinten ismeri az MS Office programokat;
  • vezetői készségekkel rendelkezik;
  • határozottság, megbízhatóság, terhelhetőség, precíz és pontos munkavégzés jellemzi;
  • jó problémamegoldó személyiség.
A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent
  • nagyvállalatnál szerzett tapasztalat.
Amit kínálunk
  • kitűnő szakmai perspektíva és fejlődési lehetőség Magyarország legnagyobb környezetvédelmi szolgáltatójánál;
  • önálló munkavégzés;
  • jóléti juttatások.