Gazdasági elemző és tárgyieszköz-nyilvántartó

Budapest, Budapest Asztalos Sándor út

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. - Gazdasági elemző és tárgyieszköz-nyilvántartó

Budapest

Releváns szakmai tapasztalattal rendelkező új munkatársat keresünk gazdasági területre, elemzéssel és tárgyi eszköz nyilvántartással kapcsolatos feladatok ellátására.

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek

A Társaság tevékenységéhez kapcsolód vagyontárgyakkal, tárgyi eszközökkel kapcsolatos feladatok ellátása, mely magában foglalja:

  • aktív részvétel a pénzügyi, beruházási, aktiválási folyamatokban, valamint ehhez kapcsolódó kapcsolattartás (társosztályokkal, beruházókkal, önkormányzattal);
  • tárgyi eszköz nyilvántartása, ellenőrzése, azok állományváltozásainak könyvelése (aktiválás, selejtezés, értékesítés, áthelyezés stb.);
  • negyedéves értékcsökkenés számítása;
  • időszaki és éves zárási feladatokban történő részvétel;
  • adatszolgáltatások koordinálása és teljesítése;
  • egyed, ad hoc jellegű szakmai elemzések készítése, projektekben való részvétel;
  • számviteli-, elszámolási-, és vezető információs rendszerek működtetésével kapcsolatos feladatok ellátása.

Számunkra az ideális jelölt
  • felsőfokú végzettséggel (számviteli/műszaki) rendelkezik;
  • legalább 2 éves tapasztalata van számviteli (beruházás aktiválási) területen;
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel rendelkezik;
  • kreativitás, problémamegoldó gondolkodás jellemzi;
  • jó elemző és kommunikációs készséggel bír;
  • mind csapatmunkára, mind önálló, felelősségteljes munkavégzésre képes.
  • mérlegképes könyvelői végzettség;
  • integrált vállalatirányítási rendszer ismerete.
Amit kínálunk
  • önálló munkavégzés,
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál,
  • jóléti juttatások.
Munkavégzés helye

Budapest
Budapest Asztalos Sándor út