engedélyezési előadó

Budapest Kerepesi út

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. - Engedélyezési előadó

Budapest, Kerepesi út

Heti 40 órás munkavégzésre keressük új munkatársunkat engedélyezési előadó munkakörbe.

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek
  • a közműhálózatra történő csatlakozáshoz engedélyek elbírálása, az ügyintézéssel kapcsolatos kérdések megválaszolása;
  • adatlapok, kérelmek, dokumentumok ellenőrzése, adatrögzítés, adminisztráció;
  • közszolgáltatási szerződések megkötése;
  • engedélyezési ügyek kapcsán együttműködés a személyes és telefonos ügyfélszolgálattal, társosztályokkal.
  • hasonló munkakörben szerzett legalább 1-2 éves tapasztalatot;
  • középfokú, lehetőleg műszaki végzettséggel rendelkezik;
  • a MS Office rendszert felhasználói szinten ismeri;
  • jól kommunikál,
  • magasfokú stressztűrő képesség,
  • szolgáltatói szemlélet,
  • gyorsaság, precizitás,
  • határozott fellépés,
  • problémamegoldó hozzáállás jellemzi;
  • rendszerben gondolkodik, valamint
  • csapatban és önállóan egyaránt felelősségteljes munkát végez.
  • ügyviteli rendszer kezelésének ismerete;
  • épületgépész és/vagy mélyépítési ismeretek.
Amit kínálunk
  • összetett, változatos szakmai feladatok,
  • támogató csapat,
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál,
  • jóléti juttatások.