szennyvízüzemi gépész

Budapest

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. - Szennyvízüzemi gépész

Budapest

Dél-pesti szennyvíztisztító telepünkre keresünk kollégát határozatlan időre, váltóműszakban történő munkavégzésre.

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek
  • szennyvíztisztítás és iszapkezelés gépészeti berendezéseinek üzemeltetése;
  • számítógépes folyamatirányító rendszer használata;
  • biogáz üzemű berendezések működtetése;
  • hulladékfogadó állomás és szippantott szennyvíz leürítő kezelése;
  • takarítási, gépkarbantartási és hibaelhárítási feladatok elvégzése;
  • mintavétel a szennyvízből, iszapból és a beszállított hulladékokból;
  • beszállított vegyszerek és segédanyagok mennyiségi és minőségi ellenőrzése és átvétele;
  • vegyszerek felhasználáshoz történő előkészítése (hígítás, beoldás);
  • szállítólevelek, munkalapok, üzemnaplók kitöltése.
  • szakmunkás képesítéssel (pl. csatornamű kezelő, villanyszerelő, lakatos, víz-gázvezeték szerelő) rendelkezik;
  • kreativitás, problémamegoldó gondolkodás jellemzi;
  • az éjszakás és nappalos váltóműszakban történő munkavégzést vállalja (12 órás váltószolgálat, havi 15 műszak).
  • hasonló munkakörben szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat,
  • számítógépes ismeretek,
  • targonca vezetői jogosítvány,
  • darukezelő és -kötöző vizsga,
  • nehéz- vagy könnyűgépkezelői vizsga,
  • környezetvédelmi technikusi képesítés.
Amit kínálunk
  • támogató csapat,
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál,
  • jóléti juttatások.
Munkavégzés helye

Budapest