díjelszámolási előadó

Budapest

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. - Díjelszámolási előadó

Budapest

Határozatlan időre keresünk ÜGYINTÉZŐ munkatársat díjelszámolási területre.

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek
  • a beérkezett hatósági és egyéb megkeresések feldolgozása,
  • a számlázással, folyószámla kezeléssel kapcsolatos kérdésekben való tájékoztatás;
  • a számlareklamációs ügyek kezelése, valamint teljes körű ügyintézése;
  • kimutatások készítése,
  • bejelentések, kérelmek rögzítése, iktatása;
  • dokumentumok átvétele, ellenőrzése;
  • egyéb adminisztráció.
Számunkra az ideális jelölt
  • középfokú végzettséggel rendelkezik,
  • felhasználói szinten ismeri a Microsoft Office rendszereket,
  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készséggel rendelkezik,
  • magas fokú stressz tűrő képességgel bír,
  • szolgáltatói szemlélet, rendszerben való gondolkodás, gyorsaság, precizitás, határozott fellépés jellemzi;
  • kreatív, problémamegoldó gondolkodású;
  • mind csapatmunkára, mind önálló felelősségteljes munkavégzésre képes.
A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent
  • ügyviteli rendszer kezelésének ismerete,
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (lehetőség szerint közüzemi- vagy telekommunikációs szolgáltató cégnél).
Amit kínálunk
  • önálló munkavégzés,
  • összetett, változatos szakmai feladatok;
  • jóléti juttatások.