ügyfélszolgálati előadó

Budapest

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. - Ügyfélszolgálati előadó front office (határozott időre)

Budapest

Középfokú iskolai végzettséggel és releváns szakmai tapasztalattal rendelkező kollégát keresünk ügyfélszolgálatunkra, hétfőtől péntekig tartó munkavégzésre, határozott időre.

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek
  • személyes ügyfélszolgálaton felmerülő feladatok ellátása, személyesen érkező ügyfelek tájékoztatása;
  • számlázással, folyószámla-kezeléssel kapcsolatos kérdésekben tájékoztatás;
  • közcsatorna-hálózatra történő csatlakozás engedélyezésével, locsolási kedvezményekkel kapcsolatos kérdések megválaszolása;
  • bejelentések, kérelmek rögzítése, iktatása;
  • dokumentumok átvétele, ellenőrzése, adminisztrációja.
Számunkra az ideális jelölt
  • középfokú végzettséggel rendelkezik;
  • felhasználói szinten ismeri az MS Office rendszereket;
  • kiváló kommunikációs készséggel bír;
  • magas fokú stressztűrő képessége van;
  • szolgáltatói szemlélettel rendelkezik;
  • gyorsaság, precizitás, határozott fellépés jellemzi;
  • kreatív, problémamegoldó képességgel bír;
  • képes rendszerben gondolkodni;
  • mind csapatmunkára, mind önálló felelősségteljes munkavégzésre képes.
  • hasonló munkakörben szerzett min. 1-2 éves tapasztalatot (lehetőség szerint közüzemi vagy telekommunikációs szolgáltató cégnél);
  • ügyviteli rendszer kezelésének ismerete.
Amit kínálunk
  • önálló munkavégzés;
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál;
  • jóléti juttatások.
Munkavégzés helye

Budapest