biológus

Budapest, Budapest Tímár utca

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. - Biológus

Budapest

Biológus végzettséggel rendelkező munkatársat keresünk akkreditált laboratóriumunkba határozatlan időre szóló munkaszerződéssel, hétfőtől péntekig tartó munkavégzésre.

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek
  • minta előkészítése;
  • napi rutin mikroszkópos vizsgálatok elvégzése víz és iszap mintákból;
  • a mikroszkópos vizsgálat eredményeinek értékelése a vonatkozó szabvány alapján;
  • a vizsgálatok eredményeinek felvitele a Műszaki Információs Rendszerbe;
  • kutatásfejlesztési projektekben való aktív részvétel;
  • a vizsgálatokkal kapcsolatos minőségügyi feladatok elvégzése.
Számunkra az ideális jelölt
  • biológus végzettséggel rendelkezik;
  • akkreditált laboratóriumban szerzett munkatapasztalatot;
  • felhasználói szinten ismeri az Microsoft Office programokat;
  • angol nyelvismerettel rendelkezik;
  • mind csapatmunkára, mind önálló, felelősségteljes munkavégzésre képes.
  • mintaelőkészítési és analitikai technikák ismerete;
  • analitikai laboratóriumi munkatapasztalat;
  • minőségügyi ismeretek.
Amit kínálunk
  • változatos feladatok,
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál,
  • akkreditált laboratóriumi környezet,
  • jóléti juttatások.
Munkavégzés helye

Budapest
Budapest Tímár utca