vízépítő-mérnök (határozott időre)

Budapest

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. - Vízépítő-mérnök (határozott időre)

Budapest

Szakirányú végzettséggel és szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk mérnöki feladatok ellátására.

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek
  • vízépítéssel és vízgazdálkodással kapcsolatos üzemeltetési és fenntartási feladatok ellátása;
  • műszaki ügyintézés, levelezés, kapcsolattartás;
  • terepi munkák (helyszíni bejárás, mérések végzése, munka ellenőrzése);
  • árvízvédelemmel összefüggő tevékenység.
Számunkra az ideális jelölt
  • építőmérnök (BSc) vagy környezetmérnök (BSc) végzettséggel rendelkezik;
  • ismeri és legalább alapfokon kezelni tudja az AutoCAD tervezői programot, valamint a HEC-RAS (vagy hasonló) hidraulikai modellező programot;
  • ismeri a QuantumGIS és/vagy ArcGIS térinformatikai rendszer(eke)t;
  • B kategóriás gépjárművezetői jogosítvánnyal rendelkezik.
A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent

  • a vízmérnöki szakirányú építőmérnöki végzettség (BSc vagy MSc),
  • a vízmérnöki szakmai tapasztalat,
  • a szakmai angol nyelvtudás,
  • a makró írásban való jártasság.
Amit kínálunk
  • önálló munkavégzés,
  • jóléti juttatások.
Munkavégzés helye

Budapest

A kiválasztás lezárult erre a pozícióra