munkavédelmi előadó

Budapest Asztalos Sándor út

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. - Munkavédelmi előadó

Budapest, Asztalos Sándor út

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek
  • a Telepi Tűzvédelmi Szabályzatok és Tűzriadó tervek készítése, módosítása
  • telepi SKET dokumentációk kezelése, a gyakorlatok levezénylése, együttműködés a külső szakreferenssel;
  • részvétel a Munkavédelmi, Tűzvédelmi és Iparbiztonsági Hatósági ellenőrzéseken;
  • munkavédelmi és tűzvédelmi oktatások megtartása,  vizsgáztatás;
  • munkavédelmi és tűzvédelmi ellenőrzések elvégzése, jegyzőkönyv készítés;
  • tűzjelzőrendszerek üzemeltetésével, felülvizsgálatával és karbantartásával kapcsolatos ügyintézés, dokumentációkezelés;
  • tűzoltó készülékek, tűzcsapok üzemeltetésével, felülvizsgálatával és karbantartásával kapcsolatos ügyintézés, dokumentáció kezelés;
  • időszakos vizsgálatra kötelezett védőeszközök nyilvántartása, új beszerzések és a felülvizsgálatok koordinálása;
  • beruházási tervek, dokumentumok, munkafolyamatok munkabiztonsági műszaki véleményezése;
  • munkabalesetek vizsgálata, bejelentése, dokumentálása;
  • kockázatértékelések készítése.
Számunkra az ideális jelölt
  • legalább szakirányú középfokú végzettsége van;
  • felhasználói szintű számítógépes (Microsoft Office) ismeretekkel bír;
  • precíz, pontos, terhelhető;
  • jó problémamegoldó;
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik.
  • felsőfokú műszaki alapvégzettség;
  • felsőfokú tűzvédelmi végzettség;
  • munka- és tűzvédelemi ügyek bonyolításában szakmai tapasztalat;
  • iparbiztonsági feladatok ellátásban szerzett gyakorlat;
  • hatóságokkal történő kapcsolattartásban szerzett gyakorlat;
  • 3-5 év gyakorlat munka- és tűzvédelmi feladatok ellátásában.
Amit kínálunk
  • önálló munkavégzés;
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál;
  • jóléti juttatások.