fejlesztési mérnök

Budapest Kerepesi út

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. - Fejlesztési mérnök

Budapest, Kerepesi út

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek
  • csatornázással kapcsolatos tervek készítésének irányítása és véleményezése;
  • csatornamű-fejlesztéssel kapcsolatos felvilágosítás, előzetes tájékoztatás kiadása;
  • közcsatornatervek véleményezése az üzemeltetői elvárások érvényesítésével;
  • tervezői konzultációk, közműegyeztetések lefolytatása.
Számunkra az ideális jelölt
  • építőmérnöki diplomával,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik;
  • kreativitás, problémamegoldó gondolkodás,
  • elemző és kommunikációs készség,
  • rendszerszintű gondolkodás,
  • mind csapatmunkára, mind önálló felelősségteljes munkavégzésre való képesség jellemzi.
A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent
  • hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat (lehetőség szerint szolgáltató cégnél),
  • angol és/vagy német nyelvismeret.
Amit kínálunk
  • önálló munkavégzés,
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál,
  • jóléti juttatások.
Munkavégzés helye

A kiválasztás lezárult erre a pozícióra