gumijavító

Budapest

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. - Gumijavító

Budapest

A Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. Kerepesi úti telephelyére gumijavító munkatársat keres.

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek
  • a társaság tulajdonában lévő gépjárművek és munkagépek gumiabroncsainak javítása, cseréje;
  • a téli és nyári abroncsok cseréjének elvégzése;
  • az anyagok tárolása és nyilvántartása.
  • gumiabroncs-javító és kerékkiegyensúlyozó OKJ tanfolyami végzettséggel, valamint
  • gumiabroncs javításban szerzett szakmai tapasztalattal rendelkezik.
  • ha valaki "B" és ’’C’’ kategóriás jogosítvánnyal és
  • targoncavezetői jogosítvánnyal rendelkezik, illetve
  • ha egyéb autós szakképzettséget szerzett.
Amit kínálunk
  • változatos feladatok,
  • fix munkaidő,
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál,
  • jóléti juttatások.
Munkavégzés helye

Budapest

A jelentkezéshez szükséges az alábbi adatokat kitöltenie.
Foglalt!
A mező kitöltése kötelező!
Érvénytelen érték
Ismeretlen eredetű hiba
Helytelen telefonszám formátum
Foglalt!
Foglalt!
Kérjük, fogadja el a felhasználási feltételeket!
A Felhasználási Feltételekben és az Adatvédelmi tájékoztatóban foglaltakat elolvastam, megértettem, és regisztrációmmal hozzájárulok ahhoz, hogy személyes adataimat a Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. kezelje.