hálózati mérnök

Budapest Kerepesi út 19

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. - Hálózati mérnök (határozott időre)

Budapest, Kerepesi út 19

Mérnök kollégát keresünk hétfőtől péntekig tartó munkavégzéssel, akinek feladata lesz többek között Budapest csatornahálózatával kapcsolatos műszaki ügyintézés.

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek
  • csatornahálózat üzemeltetésével, karbantartásával kapcsolatos napi tevékenység műszaki ügyintézése, mérnöki felügyelete;
  • csatornavizsgálati eredmények értékelése, javaslattétel beavatkozásra, rekonstrukcióra;
  • vizsgálati és karbantartási tervek készítése;
  • csatornahálózat üzemeltetési feladatainak szervezése, szükség szerint helyszíni felügyelete;
  • műszaki ügyekben levelezés, kapcsolattartás;
  • kapcsolattartás tervezőkkel, részvétel tervbírálatokon;
  • káresemények kivizsgálása.
  • felsőfokú vízágazati mérnöki szakképzettséggel rendelkezik;
  • felhasználói szinten ismeri a Microsoft Office (elsősorban Word és Excel) programokat;
  • kreativitás, problémamegoldó gondolkodás, határozott fellépés, precíz munkavégzés jellemzi;
  • képes rendszerben gondolkodni;
  • mind csapatmunkára, mind önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség.
  • 1-3 év releváns szakmai gyakorlat;
  • minőségügyi (szakmérnöki) végzettség;
  • szakmai tapasztalat minőségbiztosítási területen;
  • munkavédelmi és/vagy tűzvédelmi végzettség;
  • MSZ EN ISO/IEC 17025:2005 szabvány ismerete;
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat;
  • középszintű angol vagy német nyelvismeret, írásban és szóban egyaránt;
  • budapesti helyismeret;
  • lézerszkennelési technológia ismerete;
  • lefolyás szimulációs modellek ismerete.
Amit kínálunk
  • önálló munkavégzés,
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál,
  • jóléti juttatások.