csatornaüzem-fenntartási előadó

Budapest

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. - Csatornaüzem-fenntartási előadó

Budapest

Felsőfokú vízágazati szakmérnököt keresünk csatornahálózatunk üzemeltetésével kapcsolatos mérnöki feladatok ellátására, hétfőtől péntekig történő munkavégzéssel.

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek
  • csatornahálózat üzemeltetésével, -karbantartásával kapcsolatos napi tevékenyég műszaki ügyintézése, szükség szerint akár helyszíni mérnöki felügyelete;
  • csatornavizsgálati eredmények értékelése, javaslattétel beavatkozásra, rekonstrukcióra;
  • vizsgálati és karbantartási tervek készítése,
  • kapcsolattartás tervezőkkel, részvétel tervbírálatokon;
  • káresemények kivizsgálása.
Számunkra az ideális jelölt
  • felsőfokú vízágazati mérnöki szakképzettséggel rendelkezik,
  • magabiztosan használja a Microsoft Office (elsősorban Word és Excel)  programokat,
  • kreativitás, problémamegoldó gondolkodás, határozott fellépés jellemzi;
  • képes rendszerben gondolkodni,
  • munkavégzése precíz, jól kommunikál;
  • mind csapatmunkára, mind önálló, felelősségteljes munkavégzésre képes.
A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent
  • 1-3 év releváns szakmai gyakorlat,
  • minőségügyi szakmérnöki, munkavédelmi és/vagy tűzvédelmi végzettség,
  • szakmai tapasztalat minőségbiztosítási területen,
  • MSZ EN ISO/IEC 17025:2005 szabvány ismerete,
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat,
  • középszintű angol, vagy német nyelvismeret írásban és szóban egyaránt;
  • budapesti helyismeret,
  • lézerszkennelési technológia és/vagy lefolyás szimulációs modellek ismerete.
Amit kínálunk
  • önálló munkavégzés,
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál,
  • jóléti juttatások.