adóügyi előadó

Budapest

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. - Adóügyi előadó

Budapest

Megfelelő iskolai végzettséggel, szakmai tudással és tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk adózási területre, hétfőtől péntekig tartó munkavégzéssel.

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek
  • a Társaság adóbevallásainak, önellenőrzéseinek határidőre történő elkészítése és benyújtása;
  • adókalkulációk készítése,
  • adófolyószámlák nyomon követése,
  • főkönyv, analitika és adófolyószámla egyeztetése;
  • adójogszabályok változásainak nyomon követése,
  • belső adótanácsadás, állásfoglalások, iránymutatások, tájékoztatások kidolgozása;
  • számlák, szerződések adózási szempontból történő felülvizsgálata;
  • transzferár-nyilvántartás vezetése,
  • a Társaság képviselete az adóhatósági ellenőrzésekben.
Számunkra az ideális jelölt
  • gazdasági szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezik,
  • legalább 2 éves szakmai tapasztalata van adózási területen,
  • naprakész ismeretei vannak adójogszabályok területén (különösen SZJA, TAO, ÁFA és helyi adók),
  • magabiztosan használja az MS Office programokat,
  • jó kommunikációs- és együttműködési készséggel rendelkezik,
  • precíz, pontos, önálló és lelkiismeretes munkavégzés jellemzi;
  • jó problémamegoldó készséggel rendelkezik.
  • könyvelői tapasztalat,
  • adótanácsadói képesítés,
  • társasági adóbevallások területén szerzett tapasztalat.
Amit kínálunk
  • önálló munkavégzés,
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál,
  • jóléti juttatások.
Munkavégzés helye

Budapest