jogi előadó

Budapest Kerepesi út

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. - Jogi Főelőadó

Budapest, Kerepesi út

Jogász végzettséggel és tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk hétfőtől péntekig tartó munkavégzésre.

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek
  • közbeszerzési eljárások véleményezése, adott esetben közbeszerzési eljárások teljes körű lefolytatása
  • Beszerzési Jogi Csoport munkájának támogatása
  • szerződések előkészítése, véleményezése
  • minta dokumentumok előkészítése, módosítása, véleményezése (szerződések, megállapodások, nyilatkozatok)
  • általános/közbeszerzési jogi tanácsadás és tájékoztatás nyújtása, jogi állásfoglalás készítése
Számunkra az ideális jelölt
  • jogász végzettség
  • naprakész és pontos szakmai ismeretek, azok gyakorlatban történő alkalmazásának képessége;
  • elemző és problémamegoldó képesség.
  • közbeszerzési területen szerzett tapasztalat
Amit kínálunk
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • szociális juttatások.