analitikus

Budapest

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. - Analitikus

Budapest

Akkreditált laboratóriumunkba keressük leendő kollégánkat, hétfőtől péntekig történő munkavégzéssel, nagyműszeres analitikai vizsgálatok elvégzésére.

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek
  • nagyműszeres analitikai vizsgálatok elvégzése víz és szennyvíziszap mintákból;
  • mintaelőkészítés,
  • új módszerek bevezetése, módszerfejlesztés, módszervalidálás végzése;
  • mérési eredmények statisztikai értékelése,
  • a műszeres mérésekkel kapcsolatos szakmai és minőségügyi feladatok elvégzése.
  • szakirányú felsőfokú végzettséggel (vegyész, vegyészmérnök);
  • műszeres analitikai gyakorlattal (pl.: AOX, GC, TOC, TC/N mérés);
  • angol nyelvismerettel,
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerettel rendelkezik,
  • mind csapatmunkára, mind önálló, felelősségteljes munkavégzésre képes.
  • mintaelőkészítési és analitikai technikák ismeret,
  • analitikai laboratóriumi munkatapasztalat,
  • minőségügyi ismeretek.
Amit kínálunk
  • önálló munkavégzés,
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál,
  • jóléti juttatások.
Munkavégzés helye

Budapest