iratkezelő

Budapest

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. - Iratkezelő

Budapest

A Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. budapesti irodájába iratkezelő kollégát keres.

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek
  • a beérkező postai küldemények átvétele, bontása, érkeztetése, regisztrálása, szkennelése
  • a kimenő postai küldemények, üzleti csomagok kezelése, ügyintézése
  • társaságon belüli küldemények csoportosítása, továbbítása
  • nagyobb terjedelmű dokumentumok fénymásolása
  • általános adminisztrációs feladatok ellátása
Számunkra az ideális jelölt
  • középfokú végzettséggel rendelkezik,
  • felhasználói szinten ismeri az MS Office rendszereket,
  • magas fokú stressz és monotónia tűrő képességgel bír,
  • szolgáltatói szemlélettel rendelkezik, továbbá:
    • gyorsaság, precizitás;
    • határozott fellépés,
    • kreativitás, gyors problémamegoldás;
    • rendszerben való gondolkodás,
    • mind csapatmunkára, mind önálló felelősségteljes munkavégzésre való képesség jellemzi.
A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent
  • ügyviteli rendszer kezelésének ismerte,
  • hasonló munkakörben szerzett min. 1-2 éves tapasztalat.
Amit kínálunk
  • önálló munkavégzés,
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál,
  • jóléti juttatások.
Munkavégzés helye

Budapest

A kiválasztás lezárult erre a pozícióra