műszaki előadó

Budapest Kerepesi út

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. - Műszaki előadó

Budapest, Kerepesi út

Környezetvédelmi területre várjuk leendő mérnök kollégánk jelentkezését.

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek
  • vízjogi engedélykérelmek összeállítása, hatósági ügyvitele;
  • adatszolgáltatások, statisztikák készítése;
  • Környezetközpontú Irányítási Rendszer dokumentumainak karbantartása;
  • belső auditokon való részvétel;
  • jogszabályi változások nyomon követése;
  • tervdokumentációk véleményezése;
  • akkreditációval kapcsolatos dokumentumok karbantartása.
Számunkra az ideális jelölt
  • felsőfokú mérnöki végzettség;
  • környezetvédelmi területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • felhasználói szinten ismeri a Microsoft Office (elsősorban Word és Excel) programokat;
  • kreativitás, problémamegoldó gondolkodás, határozott fellépés, precíz munkavégzés és monotonitás tűrés jellemzi;
  • képes rendszerben gondolkodni;
  • mind csapatmunkára, mind önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség.
  • minőségügyi szakmérnöki végzettség;
  • középszintű angol nyelvismeret, írásban és szóban egyaránt;
  • munkavédelmi és/vagy tűzvédelmi végzettség;
  • MSZ EN ISO/IEC 17025:2018 szabvány ismerete;
  • B kategóriás jogosítvány.
Amit kínálunk
  • önálló munkavégzés,
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál,
  • jóléti juttatások.